biocept terms of use

Kullanım Şartları

Yasal Uyarı

Bu Hukuki Yasal Uyarı politikası, sınırlama olmaksızın Biocept.com web sitelerini de içerecek şekilde Biocept, Inc. ("Biocept", "biz", "bizim" veya "biz") tarafından tutulan web siteleri ile ilgilidir.

Yasal Uyarı

Biocept'in web sitelerindeki materyaller, Biocept'ten müşterilerine ve genel halka sunulan bir hizmettir ve sadece bilgilendirme amaçlı kullanılmalıdır. BU SİTEYE ERİŞİMLE VE / VEYA BU SİTEDEN MALZEMELERİ İNDİRmekle, BU ŞARTLARI KABUL EDERSİNİZ. BU ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, BU SİTENİZİ KULLANMAYIN VEYA BU SİTEDEN HERHANGİ BİR MATERYALİ İNDİRMEYİN.

Kişisel Kimlik Bilgilerinin Kullanımı

Biocept'in web sitelerinden veya elektronik formlardan veya e-postayla Biocept'e sunulan bilgiler, Biocept'in Inc. Gizlilik Politikası uyarınca Biocept tarafından ele alınacaktır.

Hukuki Olmayan Ve Yasaklanan Kullanım

Biocept web sitelerini kullanmanızın şartı olarak, Biocept web sitelerini yasalara aykırı veya bu şartlar tarafından yasaklanan herhangi bir amaçla kullanmayacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Biocept web sitelerini, Biocept web sitelerine zarar verebilecek, devre dışı bırakacak, aşırı yükleyecek veya bozabilecek herhangi bir şekilde kullanamaz veya herhangi bir tarafın Biocept web sitelerini kullanmasını ve keyfini etkileyemez. Bu siteden hiçbir içerik, ABD yasalarını ihlal etmek suretiyle indirilemez veya ihraç edilemez.

Kişisel ve Ticari Amaçlı olmayan Kullanım

Biocept web siteleri kişisel ve ticari olmayan kullanım içindir. Biocept web siteleri ve içeriği Amerika Birleşik Devletleri telif hakkı yasası tarafından korunmaktadır. Spesifik olarak izin verilmedikçe, yukarıda belirtilen lisansın izin verdiği durumlar haricinde Biocept web sitelerini modifiye etmek, dağıtmak, iletmek, görüntülemek, yayınlamak, çoğaltmak, lisans vermek, türev çalışmalar yapmaktan veya satmak şeklinde kullanamazsınız.

Linkler ve Diğer Web Siteleri Hakkında

Bu web sitesi, Biocept'in dışındaki tarafların n mülkiyetinde olan ve / veya kontrol ettiği web sitelerine köprüler içerir. Bu tarz bir linke tıklamak sizin üçüncü şahıslara ait sitelere ulaşmanıza neden olacaktır. Biocept, bu bağlantıları yalnızca kolaylık sağlamak için sağlamaktadır ve Biocept, bu diğer web sitelerinde tanımlanan veya sunulan ürün, hizmet veya bilgileri onaylamaz, veya garanti etmez. Biocept'in bu web sitelerindeki içeriği üzerinde hiçbir kontrolü yoktur. Herhangi bir web sitesine erişim sizin sorumluluğunuzdadır ve Biocept bu web sitelerinde yapılan herhangi bir bilgi, veri, görüş, tavsiye veya bildirimin eksiksizliği, doğruluğu veya güvenilirliğinden sorumlu değildir.

Ticari Markalar

Biocept web siteleri tarafından atıfta bulunan tüm ürün adları, hizmet markaları veya logolar, aksi belirtilmedikçe Biocept'in ve / veya yan kuruluşlarının ticari markalarıdır ve bu durumda bu ticari markalar, ürün markaları veya logolar ilgili sahiplerinin malıdır. Bu belgede izin verilenler haricinde, bu ticari markaların veya diğer materyallerin herhangi birinin kullanımı veya kötüye kullanılması kesinlikle yasaktır ve telif hakkı yasası, ticari marka kanunu, iftira yasası ve hakaret yasası, gizlilik ve tanıtım yasası ve iletişim düzenlemelerine aykırı olabilir. Ve tüzük. Biocept'in herhangi bir ticari markası veya herhangi bir üçüncü tarafın, ima, kaçınma veya başka türlü herhangi bir şekilde lisans veya hakkın size iletilmesi amaçlanmamıştır. Bu tür herhangi bir ticari markayı önceden yazılı iznimiz olmaksızın kullanamazsınız. Dahası, çıktıları, ekran görüntülerini veya bunların kopyalarını çıkarmamayı, değiştirmemeyi veya gizlememeyi kabul etmiş sayılırsınız. Yukarıdaki görüntü, çıktı veya kopyalarından herhangi birine orijinali veya mülkiyeti, orijinal olarak bulunan herhangi bir veri veya içeriği belirten herhangi bir logo veya diğer işaretler eklememeyi kabul edersiniz. Yukarıda izin verilenler dışında Biocept web sitesinde görünen herhangi bir materyalin yeniden basılması veya çoğaltılması için izin almak isterseniz, İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar saklıdır.

Biocept, Tıbbi Veya Profesyonel Hizmet Önerileri Sağlamaz

Biocept web sitelerinde yer alan bilgilerin çoğu, genetik test, öngörücü ve kişisel ilaç ürünleri, farmakogenomik, genetik araştırmalar ve Biocept ile ilgili diğer genel bilgilere ilişkin genel eğitim amaçlı sunulmuştur. Biocept web sitelerinde yer alan hiçbir şey tıbbi teşhis veya tedavi amaçlı düşünülmemiştir. Verilen herhangi bir bilgi, belirli bir kişi için bir tedavi rotası önermek için eksiksiz olarak kabul edilmemelidir. Biocept web sitelerinden alınan bilgiler kişisel, tıbbi, yasal, teknik veya finansal kararlar için dayanmamalıdır. Bir ziyaret, çağrı, danışma ya da doktorunuzun veya diğer kalifiye sağlık görevlisinin tavsiyesi yerine kullanılmamalıdır. Herhangi bir sağlıkla ilgili sorularınız varsa lütfen derhal doktorunuza veya diğer kalifiye sağlık uzmanınıza danışın. Biocept web sitelerinde yer alan bilgiler çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ("Bilgi Sağlayıcılar"). Ne Biocept web siteleri, ne de Bilgi Sağlayıcıları doğrudan veya dolaylı olarak tıbbı uygulama, tıbbi tavsiye verme veya tıbbi hizmetleri Biocept web sitelerinin bir parçası olarak dağıtmamaktadır.

Garanti Değildir.

Biocept, herhangi bir amaç için Biocept web sitelerinde yer alan bilgilerin, hizmetlerin ve ilgili grafiklerin uygunluğu, güvenilirliği, kullanılabilirliği, zamanlaması, eksiksizliği ve doğruluğu hakkında hiçbir beyan veya garanti vermez. Bu tür tüm bilgi, hizmetler ve ilgili grafikler "herhangi olduğu gibi" garanti verilmeksizin sağlanmaktadır. Biocept, tüm örtülü garantiler ve satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, unvan ve ihlal edilmemesi koşulları da dahil olmak üzere bilgi, hizmetler ve ilgili grafiklerle ilgili tüm açık ve ima edilen garantileri ve koşulları reddetmektedir.

Sorumlulukların Sınırı

Biocept web sitelerinin veya Biocept web sitelerinin kullanımıyla veya performansıyla doğrudan veya dolaylı herhangi bir şekilde kullanımıyla ilgili doğrudan, dolaylı, cezai, arızi, özel veya sonuçta ortaya çıkan hasarlardan veya kayıp veri taleplerinden veya kayıp karlardan hiçbir şekilde Biocept sorumlu olmayacaktır. Ihlal, katı sorumluluk veya başka bir şekilde doğan, Biocept web sitelerini kullanma veya gecikme, Biocept'e zarar olasılığı konusunda tavsiyede bulunmuş olsa dahi. Bazı eyaletlerde / yargı alanları, bu tarz hasarların sorumluluğunun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, yukarıdaki sınırlama sizin için geçerli olmayabilir. Biocept.com web sitesinin herhangi bir bölümü nedeniyle memnun değilseniz, tek ve kesin çareniz Biocept.com web sitesini kullanmayı bırakmaktır.

Güncellemeler

Biocept web sitelerinde yer alan veya Biocept web sitelerinde bulunan bilgi ve hizmetler yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Bu sitedeki materyaller, erişilebilir oldukları veya okunabilecekleri zamanlarda güncel olabilir. Buradaki bilgilere periyodik olarak değişiklikler eklenir. Biocept, bildirimde bulunmaksızın Biocept web sitelerinde herhangi bir zamanda gelişme ve / veya değişiklik yapabilir. Biocept bu şartları istediğiniz zaman değiştirebilir. Bu şartların belirli hükümleri, yasal uyarılar veya Biocept.com web sitesinde yer alan belirli sayfalarda yer alan diğer şartlarla değiştirilebilir veya bunların yerini alabilir. Bu şartları düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu şartların en son yürürlüğe girdiği tarih, bu sayfanın üst kısmında listelenmiştir. Biocept web sitesini kullanmaya devam etmeniz, herhangi bir değişikliğe uymayı kabul ettiğiniz anlamına geldiğinden, lütfen dönemsel olarak bu şart ve koşulları gözden geçirin.

İletişim bilgileri

Bu Yasal Uyarı ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize info@likidbiyopsi.com adresinden yazın.