biocept for patients

Kansere karşı mücadelede basit bir kan testi size ve doktorunuza nasıl yardımcı olabilir?

 • Günümüzün kişiselleştirilmiş kanser tedavisi, her birinin kanserini farklı kılan, DNA'nızdaki anormallikler hakkında bilgilere dayanmaktadır.

 • Yıllarca doktorlar anormalliklerin her birinin kanserini nasıl etkilediğini bulmak için doku biopsilerini (doğrudan tümörlerden alınan numuneleri) kullanıyorlardı. Bu nedenle en yüksek şansı hedefleyerek bir tedavi planı hazırlanabiliyordu.

 • Ancak doku biopsisinin zor veya imkânsız olduğu zamanlar vardır.

 • Likid biopsi size ve doktorunuza kanseri anlama ve uygun bir tedavi planı oluşturmada basit bir kan testi yoluyla yeni bir seçenek sunar.


Likid Biopsi Ardındaki Bilim


Herhangi bir aşamada tümör yapısı kanser hücrelerinin yanı sıra DNA parçacıklarını dolaşım sistemine de yayabilir. Kanser ne kadar ileri olursa CTC’ler ve ctDNA daha fazla oranda kanda bulunabilir.Biocept teknolojisi, mevcut olduğu durumlarda analitik ve klinik olarak onaylanmış reaktifleri kullanmamıza izin vermek için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. CLIA onaylı, CAP tarafından akredite edilmiş laboratuvarımızda yapılan tüm testler gerekli doğrulamaya tabi tutulmuştur.


biocept-patient-body

Biocept kan içindeki kanser hücrelerini ve DNA parçacıklarını bulmak için en gelişmiş yöntemleri geliştirmiştir.Siz ve doktorunuz invazif bir doku biopsisinden aldığınız tüm bilgilere basit bir kan testi yoluyla ulaşırsınız.


Kimler Likid Biopsiyi Düşünmeli?

Kanser yayıldığı zamanlarda değişikliklere uğrayabilir bu sebeple birincil tümörden alınmış veriler doktora tedavi için ihtiyaç duyduğu gerçek bilgileri vermeyebilir. Likid biopsi ise metastatik kanseri anlama yolunda size doktorunuza daha doğru bilgileri ulaştırır.

Sizde likid biopsi için iyi bir aday olabilirsiniz, eğer:

Nasıl Çalışır?

Biomarker durumu oluşturmakta Biocept'in likid biopsisi hızlı ve kolay bir çözümdür.
 • Step-1

  Kan Testi İstenir.

  Hasta aynı gün içerisinde anlaşmalı kurumdan yaklaşık 7.5-10 ml kan örneği vererek testi gerçekleştirir.

 • Step-2

  Örnek Biocept Labaratuvarına iletilir.

  CLIA ve CAP onaylı laboratuvarımız kanser hücrelerini ve DNA parçacıklarını izole eder ve klinik olarak ilgili standartlardaki biomarkerleri aramak için analitik ve klinik olarak onaylanmış testleri kullanır.

 • Step-3

  7 gün İçerisinde Sonuç Alınır.

  Biocept raporu seçenekler kısıtlı olduğunda ve cerrahi müdahale olmaksızın hızlı bir biçimde hastalığın anlık durumu ile ilgili bilgi verir.

Alt Text

Likid Biopsi Nasıl Çalışır

Basit bir kan testi yoluyla, kabul edilmiş, klinik olarak uygulanabilir biomarker.

Devamı
Alt Text

Biocept Geleceği Nasıl Oluşturur

Kişiselleştirilmiş kanser tedavisinde sınırları yeniden çizen ortaklıklar geliştiriyoruz.

Devamı
Alt Text

Likid Biopsilerin Ardındaki Araştırmalar

Biocept'in bütün cevabı oluşturmasının ardındaki teknoloji.

Devamı
Alt Text

Başarı Hikayeleri

Kanserle mücadelede likid biopsi hastalara ve doktorlara nasıl yardım sağlamış.

Devamı