Biocept Hakkında

Biocept'te kendimizi bir şeye adadık: kanser hastalarının sonuçlarının iyileştirilmesi. Bu nedenle, hastalara ve doktorlara ihtiyaç duydukları bilgileri veren, likid biopsi olarak bilinen basit bir kan testi ile yenilikçi tanı çözümleri geliştirmeye odaklanmaktayız.

Bilim uzmanlarından oluşan ekibimiz, hekimlerin kanser hastalarında kan yoluyla test yapma biçimini değiştirmek için yıllardır çalışıyor. Dolaşan kanser hücreleri(CTC) yanı sıra kanda hücre içermeyen dolaşan kanser DNA'sı (ctDNA) gibi nadir bulunan öğeleri izole etmek için benzersiz, patentli bir teknoloji geliştirdik. Bir doku örneği kullanmadan hem analitik hem de klinik olarak onaylanmış ve teşhis edici biomarker sağlamaya imkân verdik.

Biocept'in hizmetleri tıbbi ve cerrahi onkologlar, patologlar, hastaneler, kanser merkezleri, üniversiteler ve klinik araştırmacılar tarafından kullanılabilir. Likid biopsimiz binlerce hasta vakasında doktorlar tarafından kullanılmıştır. Endüstri liderleri ve büyük kanser merkezleri ile ortaklık kurarak, kanser teşhisi alanını sürekli geliştiriyoruz.

Başarı Hikayeleri

Kanserle mücadelede likid biopsi hastalara ve doktorlara nasıl yardım sağlamış.

Devamı