Biyofarma Servisleri, Klinik Araştırmalar ve İş Geliştirme

Biocept, eşsiz OncoCEE ™ teknolojisi ile ender olay tespiti ve genetik karakterizasyon için gerekli analitik kabiliyetleri ile çözüm ortaklarını, çalışanları ve müşterileri desteklemeye adanmıştır. CLIA lisanslı ve CAP tarafından akredite edilmiş laboratuvarımız, nadir bulunan hücre yakalama ve analizinde (CTC'ler, DTC'ler ve kök hücreler) deneyimli, yüksek eğitimli profesyonel kadrosu ile optimum test sonuçları ve kalite kontrolü için yenilikçi enstrümantasyonunu bir araya getirmektedir.

OncoCEE ™ platformu, özgün ihtiyaçlar için nadir bulunan hücre yakalama ve analiz yöntemlerini değiştirmede esneklik sağlar. Bu bağlamda, keşif çalışmalarında yeni biomarkerler için tahlillerin geliştirilmesini kolaylaştıran sofistike translasyonel ve uygulamalı araştırma laboratuvarları da yürütüyoruz. Müşterilerimize üst düzey, kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaya odaklanıyor ve onlarla ilgilenen kritik soruları ele alıyoruz. Teşhis geliştirme, hasta nüfusu profillemesi, korelatif bilimsel çalışmalar, klinik araştırmalar için hasta uygunluğu ve benzeri konulara destek sağlayabiliriz.

İlaç firmaları, büyük kanser merkezleri, Sözleşmeli araştırma kuruluşları ve diğer test laboratuvarlarıyla çalışma tecrübemiz var. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek ve sonuçlarının iyileştirilmesine yardımcı olmak için tüm projelerimizi yaratıcılık ve özgünlükle sunmaktayız. Ayrıca, projeleri tasarlama ve yapılandırma konusunda esnekliğe sahibiz. Biocept, hedef biomarkerler de dahil olmak üzere hücre yakalama, algılama ve test protokollerini kesintisiz olarak değiştirme kabiliyeti ile benzersiz ve patentli teknolojiler sunar. Teknik ekibimiz, nadir bulunan hücre araştırması ve testinin tüm yönleriyle, müşterilerimizin hedefleri ve ilgi alanları ile uyumlu klinik odaklı ürünler sunmamızı sağlar.

Biocept Geleceği Nasıl Oluşturur

Kişiselleştirilmiş kanser tedavisinde sınırları yeniden çizen ortaklıklar geliştiriyoruz.

Devamı